Vstupní dveře do stodoly z borovice
Vstupní dveře do stodoly z borovice, venkovní strana ze starých prken s kartáčovaným povrchem, vnitřní strana palubková výplň s vnitřní tepelnou izolací. Tříbodový zámek s bezpečnostní klikou. Povrchová úprava: 2x impregnace a 2x silnovrstvá lazura


 

 

Vchodové dveře z borovice
Vchodové dveře z borovice, křídlo rámové konstrukce, z obou stran palubky, vnitřní tepelná izolace. Tříbodový zámek s bezpečnostní klikou. Povrchová úprava: 2x impregnace a 2x silnovrstvá lazura. Izolační dvojsklo.


 

 

Vchodové dveře z borovice 2
Vchodové dveře z borovice, křídlo rámové konstrukce, z obou stran palubky, vnitřní tepelná izolace. Tříbodový zámek s bezpečnostní klikou. Povrchová úprava: 1x impregnace a 2x silnovrstvá lazura. Izolační dvojsklo.


 

 

Vchodové dveře z borovice 3
Vchodové dveře z borovice, dvojitý falc, křídlo rámové konstrukce, s vnitřní tepelnou izolací. Tříbodový zámek s bezpečnostní klikou. Povrchová úprava: venkovní strana 1x impregnace a 2x silnovrstvá lazura, vnitřní strana 2x dvousložkový akrylátový lak. Izolační trojsklo.


 

 

Interiérové dveře smrkové
Interiérové dveře smrkové, futro s obložkou, těsnění, křídlo rámové konstrukce s kazetovou výplní + sklo. Povrchová úprava: 1x mořeno + 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Interiérové dveře modřínové
Interiérové dveře modřínové, futro s obložkou, těsnění, křídlo rámové konstrukce s kazetovou výplní + sklo. Povrchová úprava: 2 x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Replika stávajících dvoukřídlových vchodových dubových dveří činžovního domu
Replika stávajících dvoukřídlových vchodových dubových dveří činžovního domu, křídlo rámové konstrukce s kazetovou výplní. Povrchová úprava: 1x impregnace a 2x silnovrstvá lazura. Bezpečnostní sklo, bezpečnostní kování + elektronický vrátný na čip.


 

 

Vchodové dveře z borovice 4
Vchodové dveře z borovice, futro jednoduchý falc, křídlo rámové konstrukce, z obou stran palubky, s vnitřní tepelnou izolací. Izolační dvojsklo. Povrchová úprava a kování dokončeno zákazníkem na jeho přání.


 

 

Interiérové dveře smrkové 2
Interiérové dveře smrkové, atypický tvar uzavírající schodiště na půdu, futro, jednoduchý falc, křídlo rámové konstrukce s kazetovou výplní, povrchová úprava dokončena zákazníkem na jeho přání.


 

 

Interiérové dveře smrkové 3
Interiérové dveře smrkové, do ocelového futra, jednoduchý falc, křídlo rámové konstrukce s kazetovou výplní / sklo. Povrchová úprava: 2x stříkací tmel + 2x dvousložková akrylátová bílá barva.


 

 

Vchodové dveře smrkové klenuté
Vchodové dveře smrkové klenuté, futro, dvojitý falc, křídlo rámové konstrukce, kazetová výplň s vnitřní tepelnou izolací, tříbodový zámek + přídavný zámek, bezpečnostní klika. Povrchová úprava: 1x impregnace a 2x silnovrstvá lazura, izolační dvojsklo.


 

 

Předělovací interiérová stěna s posuvnými dveřmi ze smrku
Předělovací interiérová stěna s posuvnými dveřmi ze smrku, vše rámové konstrukce s prosklenou výplní, posuvné kování, mosazná úchytka. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Vchodové dveře smrkové
Vchodové dveře ze smrku, futro dvojitý falc, křídlo rámové konstrukce. Tříbodový zámek s bezpečnostní klikou. Z vnitřní strany moskytiéra. Povrchová úprava: 1x impregnace, 2x základní a 2x vrchní barva, izolační dvojsklo.


 

 

Vchodové dvoukřídlové dveře ze smrku
Vchodové dvoukřídlové dveře ze smrku, futro dvojitý falc, křídlo rámové konstrukce, výplň spárovka hladká, přiznaná spára, s vnitřní tepelnou izolací. Tříbodový zámek s bezpečnostní klikou. Povrchová úprava: 1x impregnace, 2x základní a 2x vrchní barva, izolační dvojsklo.


 

 

Prosklené zádveří z borovice
Prosklené zádveří z borovice, futro dvojitý falc, křídlo rámové konstrukce. Povrchová úprava 3x ochrannou lazurou (dodáno zákazníkem), izolační dvojsklo.