Smrkové mlynářské samonosné schody vyrobeny ze spárovek
Smrkové mlynářské samonosné schody vyrobeny ze spárovek, stupně jsou do schodnic (bočnic) zafrézovány, celé schodiště je staženo skrytými závitovými tyčemi. Povrchová úprava: 3x vodou ředitelný lak.


 

 

Smrkové samonosné schody vyrobeny ze spárovek
Smrkové samonosné schody vyrobeny ze spárovek, stupně jsou do schodnic – bočnic zafrézovány, celé schodiště je staženo skrytými závitovými tyčemi. Povrchová úprava: kartáčováno a 3x napuštěno strukturálním olejem.


 

 

Obklad betonových schodů
Obklad betonových schodů, stupně a podstupně vyrobeny z dubové spárovky, stupně přilepeny konstrukčním lepidlem, podél zdiva lištováno. Povrchová úprava: 3x vodou ředitelný lak.


 

 

Dubové schody s podstupni na ocelové konstrukci
Dubové schody s podstupni na ocelové konstrukci, vyrobeny ze spárovky, stěny obloženy sádrokartonem a následně zalištováno. Povrchová úprava: 3x vodou ředitelný lak.


 

 

Modřínové schody s podstupni na ocelové konstrukci
Modřínové schody s podstupni na ocelové konstrukci, vyrobeny ze spárovky, podél zdiva zalištováno. Povrchová úprava: 3x vodou ředitelný lak.


 

 

Snížené patro včetně samonosného schodiště
Snížené patro včetně samonosného schodiště, stupně jsou do schodnic (bočnic) zafrézovány, celé schodiště je staženo skrytými závitovými tyčemi, soustružené zábradlí. Povrchová úprava 3x vodou ředitelný lak, zábradlí na sníženém patře je uchyceno do skryté ocelové konstrukce.


 

 

Točené dubové schody
Točené dubové schody, stupně nasunuty na ocelovou trubku včetně vymezovacích prstenů, které určují výšku nášlapu a jsou staženy v jeden celek. Šířka nášlapu je vymezena prvky zábradlí, které je přišroubováno 2x do každého stupně. V horní části jsou prvky zábradlí navzájem spojeny madlem. Povrchová úprava: 3x vodou ředitelný lak.


 

 

Zábradlí na schodiště z lepených bukových hranolů včetně dvířek a lavic
Zábradlí na schodiště z lepených bukových hranolů včetně dvířek a lavic, vše demontovatelné z důvodů stěhování. Povrchová úprava: 2x bílý základ, 2x vrchní akrylátová bílá barva. Vyrobeno dle návrhu Ing. arch. Dušana Urbanczyka www.pasive-house.cz.