Vestavěná knihovna včetně obkladu stropního překladu ze smrku
Vestavěná knihovna včetně obkladu stropního překladu ze smrku, vše vyrobeno ze spárovek, záda smrková překližka, korpus spojen kolíky, police stavitelné, do stavby ukotveno vruty skrytými smrkovými záslepkami. Povrchová úprava: 1x mořeno a 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Studentský pokoj
Studentský pokoj. Třídveřová skříň se sklopnou tyčí, knihovna, psací stůl, 2x kontejner, postel s polohovacím roštem a úložným prostorem,z dýhované DTD jasanem s jádrem, hrany masiv s jádrem, zásuvky osazeny plnovýsuvem, dvířka rámečková s dýhovanou výplní, korpus spojen kolíky, postel a skříň rozebíratelné. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Atypická smrková šatní skříň do podkroví
Atypická smrková šatní skříň do podkroví, vyrobena ze spárovek, záda překližka smrková, dvířka rámečková s kazetovou výplní, korpus spojen lamelami, police stavitelné. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Atypická borovicová šatní skříň do podkroví
Atypická borovicová šatní skříň do podkroví, vyrobena ze spárovek, záda překližka dýhovaná borovicí, dvířka rámečková s kazetovou výplní, korpus spojen lamelami, police stavitelné. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Sestava skříní
Sestava skříní, postele s polohovacím roštem, přistýlkou a peřiňákem, vyrobeno z laťovky dýhované dubem, hrany taktéž, zásuvky z bukové překližky osazeny kovovými výsuvy, dvířka rámečková s dýhovanou výplní, korpusu spojen kolíky, postel rozebíratelná. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Předsíňová stěna a uzavření úložného prostoru
Předsíňová stěna a uzavření úložného prostoru, vyrobeno z borových spárovek, záda překližka dýhovaná borovicí, dvířka rámečková s kazetovou výplní, korpus spojen kolíky, police stavitelné, zásuvky osazeny kovovými výsuvy. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Sestava knihoven a regálů
Sestava knihoven a regálů, vyrobena ze smrkové spárovky, korpus spojen kolíky, police stavitelné, podpěry ve tvaru šibenice. Povrchová úprava: 2x bílý základ, 2x vrchní bílá barva dvousložková akrylátová.


 

 

Skříň, komoda otevřená, komoda čtyřdveřová
Skříň, komoda otevřená, komoda čtyřdveřová - vyrobena z borových spárovek, záda překližka dýhovaná borovicí, dvířka rámečková s dýhovanou výplní, korpus spojen kolíky, police stavitelné, předsazený sokl. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Dubová jídelní sestava
Dubová jídelní sestava, veškeré konstrukční spoje na čep a dlab, sedák a stolová deska ze spárovky, přikolíkováno k podnoží – třívrstvý lepený hranol. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Dubová jídelní sestava 2
Dubová jídelní sestava, veškeré konstrukční spoje na čep a dlab, sedák a stolová deska ze spárovky, přikolíkováno k podnoží. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Jídelní stůl ze smrku
Jídelní stůl ze smrku, veškeré konstrukční spoje na čep a dlab, stolová deska ze spárovky a přikolíkována k podnoží. Povrchová úprava: 1x mořeno (odstín třešeň), 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Dvoupostel z olše
Dvoupostel z olše, veškeré konstrukční spoje na čep a dlab + spojovací šrouby, rozebíratelná, polohovací rošt (hlava i nohy). Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Postel do podkroví
Postel do podkroví, možno rozdělit na dvě samostatné postele, rozebíratelná, čela s kazetovou výplní, polohovací rošt (hlava i nohy), úložný prostor – zásuvka pod každou postelí, konstrukční spoj cinkování. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Konferenční stolek vyroben z laťovky dýhované dubem
Konferenční stolek vyroben z laťovky dýhované dubem, hrany masiv dub, deska k podnoží přikolíkovaná, nohy na pero a drážku, mléčné sklo uprostřed. Povrchová úprava 1 x mořidlo a 3 x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Sestava skříní a komod
Sestava skříní a komod, vyrobeno z laminace, Hrany ABS 2mm, zásuvky překližka buková, osazeny kovovými výsuvy, sklopné šatní tyče, dveře shrnovací posuvné a otevírané.


 

 

Sestava skříní a komod 2
Sestava skříní a komod, vyrobeno z dýhované DTD smrkem, hrany taktéž, zásuvky z bukové překližky, osazeny kovovými výsuvy, korpus spojen kolíky, police stavitelné. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Předsíňová stěna vyrobena z dýhované DTD jasan
Předsíňová stěna vyrobena z dýhované DTD jasan s jádrem, hrany taktéž, korpus spojen kolíky, police stavitelné. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Kompletní zařízení restaurace
Kompletní zařízení restaurace, stoly, židle, kuchyň, obklady stěn a stropů, dveře, výčep, nábytek, vyrobeno ze smrkového masivu. Povrchová úprava: 1x mořeno a 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Palanda
Palanda, vyrobeno z borovice, konstrukční spoj na čep a dlab. Povrchová úprava: 2x jednosložkový lak.


 

 

Jídelní sestava z borovice
Jídelní sestava z borovice, veškeré konstrukční spoje na čep a dlab, stolová deska, sedáky a opěradla ze spárovky. Sedáky a stolová deska k podnoží připevněny na svlaky. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Dodělávka knihovny ke stávajícímu nábytku z 80 let
Dodělávka knihovny ke stávajícímu nábytku z 80 let minulého století korpus vyroben z DTD dýhované bukem, hrany korpus taktéž. Dvířka dýhovaná ořechem, hrany nákližek buk, zásuvky z bukové překližky osazeny kovovými výsuvy. Povrchová úprava: 1x mořeno a 2x jednosložkový lak.


 

 

Sestava skříní
Sestava skříní, vyrobeno z dýhované DTD jilm, hrany taktéž, zásuvky z bukové překližky osazeny kovovými výsuvy, korpus spojen kolíky, police stavitelné. Povrchová úprava: 2x dvousložkový lak.


 

 

Kompletní zařízení prodejní kanceláře CK Adventura
Kompletní zařízení prodejní kanceláře CK Adventura, vyrobeno z borových spárovek, záda překližka dýhovaná borovicí, dvířka rámečková s kazetovou výplní, korpus spojen kolíky, police stavitelné, zásuvky plnovýsuv – pořadač šanonů. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.


 

 

Dubový konferenční stolek
Dubový konferenční stolek, veškeré konstrukční spoje na čep a dlab, stolová a odkládací deska ze spárovky, přikolíkovány k podnoží. Povrchová úprava: 2x dvousložkový akrylátový lak.