Přestřešení vchodových dveří z borovice
Přestřešení vchodových dveří z borovice, krov ve tvaru šibenice, podbití palubkami, parozábrana, střešní lať, krytina bitumenová vlnovka. Povrchová úprava: 1x impregnace a 2x silnovrstvá lazura.


 

 

Zastřešená pergola ze smrku
Zastřešená pergola ze smrku, krov konstrukční spoj čep a dlab, střešní lať, krytina komůrkový polykarbonát. Povrchová úprava: 1x impregnace a 2x silnovrstvá lazura.


 

 

Zastřešení funkční studny ze smrku
Zastřešení funkční studny ze smrku, krov konstrukční spoj čep a dlab, střešní lať, podbití palubkami, parozábrana, krytina bonský šindel. Dvě strany odnímatelné z důvodu údržby čerpadla. Povrchová úprava: 1x impregnace a 2x silnovrstvá lazura.


 

 

Mostek, balkón a zábradlí
Mostek, balkón a zábradlí, vyrobeno z tropické dřeviny bankirai, konstrukční spoje čep a dlab, výplně na přeplátování, vše zajištěno a ukotveno do stavby nerez vruty a vratovými šrouby. Povrchová úprava: 2x olej.


 

 

Vstupní zahradní vrátka do vyzděných sloupků
Vstupní zahradní vrátka do vyzděných sloupků, vyrobena ze smrku. Povrchová úprava: 1x impregnace a 2x silnovrstvá lazura.


 

 

Zahradní domek ze smrku
Zahradní domek ze smrku, kostra z hranolů spoj čep a dlab, opláštěno palubkami, krytina pískovaná lepenka, dvoukřídlové dveře prosvětlené komůrkovým polykarbonátem. Povrchová úprava dokončena zákazníkem.


 

 

Květináč ze smrku
Květináč ze smrku, konstrukční spoj přeplátování. Povrchová úprava: 3x Luxol.


 

 

Rohožka venkovní vyrobena z dubu
Rohožka venkovní vyrobena z dubu, konstrukční spoj na přeplátování, vše zajištěno nerez vruty. Povrchová úprava: 2x olej.